ساعت کاری: 21:00 - 9:00
شماره تماس : 93 33 811 933 (98+)
تمرکز اصلی در پروژه های طراحی این است که در ابتدا وب سایت کاربر محور و دارای تعامل بالا با کاربر باشد، در گام بعدی وب سایت مورد علاقه و بهینه سازی شده برای موتورهای جستجو باشد تا موتورهای جستجویی مثل گوگل وب سایت را به جستجوگران پیشنهاد داده و در لیست جستجوها نمایش دهند.
Image
Image
گروه طراحی تک اسمارت این اطمینان را می دهد که وب سایت شما با توجه به آخرین استانداردهای گوگل طراحی شود و از موارد منسوخ شده و ناکارآمد طراحی که ارزش وب سایت را کاهش می دهد استفاده نکند.
وب سایت های ما توسط کارآموز و یا افراد تازه کار طراحی نمی شوند، زیرا دلیل مراجعه مشتریان به ما اعتماد به تجربه ماست.
Image

چرا مهمترین اولویت تبلیغات آنلاین دریافت خدمات سئو است؟

چرا سئو از همه چیز مهمتر است؟
سئو کارآمد نیاز به برنامه ریزی، تحقیق و درک کامل اهداف تجاری شما دارد، وظیفه ما تهیه استراتژی است که در کوتاهترین بازه زمانی ممکن، موثر واقع شود و تجارت شما را رونق بخشد.
Image

چه چیزی می فروشید؟

ما به دنبال درک محصولات و خدمات شما هستیم، هنگامی که شناخت کافی از کسب و کار شما داشته باشیم آنگاه می توانیم کلمات کلیدی مناسب را انتخاب کنیم و به دنبال آن محتوای شما را به روش صحیح تهیه کنیم.

مخاطب شما کیست؟

برای انتخاب شیوه معرفی خدمات و محصولات باید مخاطبین شما را بشناسیم و بدانیم چه کارهایی برای جلب نظر آنها برای خرید محصولات و خدمات شما لازم است.
Image
Image

بازار شما کجاست؟

یک استراتژی بازاریابی عمومی که جامعه بزرگی را در بر می گیرد، هزینه زیادی دارد، تلاش بر این است که یک استراتژی جامع بازاریابی تهیه کنیم که مبتنی بر منطقه و جامعه خریداران محصولات و خدمات شما باشد.
مشاوره    9338113393-(98+)

در بازاریابی سئو چه چیزی با ارزش است؟

پس از آن که انواع راه کارهای سئو پیاده سازی شد، با گذر زمان ارزش هر فعالیت را بررسی می کنیم، ممکن است روشی را ایجاد، اصلاح، تقویت و یا حتی حذف کنیم. اصول کار بر این است که بودجه سئو در راهی هزینه شود که بیشترین بازخورد و بهره را داشته باشد. هر چه بیشتر کارها جلو می رود و آمارها تحلیل و بررسی می شوند، بودجه بندی نیز دقیق تر و هدفمند می شود.
Image
Image

پیروی از دستورات استاندارد سئو پایدار

ما به شدت به دستورالعمل های استاندارد سئو پایبند هستیم و از تاکتیک های اسپم استفاده نمی کنیم. زیرا می دانیم اگر وب سایت را با استفاده از روش های اسپم به سرعت به رتبه های برتر برسانیم، این دستاورد موقتی است و با شناسایی موتورهای جستجو همچون گوگل، وب سایت جریمه و سایت رتبه بندی خود را از دست می دهد.

سئو حرفه ای فرآیندی است که برای دستیابی به نتایج پایدار به زمان نیاز دارد و پس از رسیدن به رتبه های برتر بر خلاف روش های اسپم، رتبه وب سایت به راحتی و در زمان کم از دست نمی رود.
سئو محدود به رتبه بندی موتورهای جستجو نیست.

در حالی که ما مسئولیت بهبود رتبه بندی وب سایت شما را در موتورهای جستجو بر عهده گرفته ایم اما صرفا به رتبه بندی بر اساس کلمات کلیدی متمرکز نیستیم.

سئو موفقیت آمیز بیش از رتبه بندی است.

اگر رتبه بالاتر و ترافیک و بازدید بیشتر منجر به فروش نشود، می خواهیم دلیل آنرا بفهمیم و برای بهبود آن اقدام کنیم. در برخی موارد سئو وب سایت به شکلی انجام شده است که ترافیک و بازدید وب سایت متعلق به خریداران نیست و همین سبب می شود که وب سایت سودآور نباشد.

سئو موفق مشتریان بالقوه را هدف می گیرد و آنها را به وب سایت راهنمایی و مشتاق به خرید می کند.
logo-samandehi
مشاوره رایگان تک اسمارت - 93 33 811 933 (98+)