ساعت کاری: 21:00 - 9:00
شماره تماس : 93 33 811 933 (98+)
Image

ویژگی های جدید در ویلکام 2019

در نسخه جدید wilcom 2019 ویژگی های نرم افزار تغییرات مثبتی داشته و در واقع ویلکام را به بهترین نرم افزار گلدوزی جهان تبدیل کرده است.
برخی از ویژگی های wilcom جدید در مقایسه با ورژن ها قبلی :
یکپارچه شدن محیط نرم افزار wilcom با نرم افزار CorelDRAW® Graphics Suite  ورژن بالا که قابلیت تبدیل تصاویر به طرح گلدوزی را فراهم ساخته است. این یکپارچه سازی سبب شده است که دیجیتال سازی اتوماتیک تصاویر با کیفیت و سرعت بالایی امکان پذیر باشد.
به دلیل تنوع ابزارها طراحی، گلدوزی کامپیوتری بسیار سریع تر و ساده تر شده است.
استفاده از هوش مصنوعی و شبیه سازی اتوماتیک دوخت های گلدوزی حرفه ای و با حداقل ویرایش امکان پذیر شده است.
دیجیتال سازی خودکار پیشرفت بسیار چشمگیری داشته است و همپوشانی بخش ها بسیار دقیق تر شده است، تا جایی که در برخی از موارد تفاوتی بین دیجیتال سازی خودکار و دیجیتال سازی دستی وجود ندارد.
ابزارها بسیار متنوع شده اند و در دسته بندی های منظمی قرار گرفته اند که همین باعث دسترسی سریع استفاده از آنها شده است و سرعت کار را بسیار افزایش داده است.
استفاده از پولک دوبل در برخی از ماشین ها که در ورژن های قبلی امکان پذیر نبود در این ورژن گنجانده شده است.
در wilcom جدید، تبدیل فرمت های گلدوزی برای سایر دستگاه های گلدوزی به هم ریختگی ندارد و استاندارد قوی تری را پشتیبانی می کند.
در ویلکام های ورژن های قدیمی استفاده از رم و حافظه دستگاه محدود بود، اما در این نسخه استفاده از رم و سرعت cpu بسیار ارتقا یافته است، تا جایی که نرم افزار به تنهایی می تواند تا 32 گیگابایت فضای رم را استفاده کند، که برای طراحی و سرعت طراحی و به خصوص طرح هایی که سوزن بالایی دارند فوق العاده است.
logo-samandehi
مشاوره رایگان تک اسمارت - 93 33 811 933 (98+)