ساعت کاری: 21:00 - 9:00
شماره تماس : 93 33 811 933 (98+)
Image

توضیح در مورد گلدوزی و نرم افزار گلدوزی

در صنعت نساجی، دستگاه هایی وجود دارند که به صورت اتوماتیک می توانند طرح های گلدوزی را بر روی پارچه بدوزند. در واقع روی پارچه گلدوزی می کنند.
حال این پارچه می تواند یک تکه از لباس ورزشی باشد، یا یک پیراهن، یا یک پرده و یا حتی پارچه های ضخیم مثل کیف و کفش و ...
دستگاه های گلدوزی کامپیوتری متناسب با نوع کار و حجم کار مشغول به کار هستند.

واژه کامپیوتری همراه دستگاه گلدوزی به چه معنی است؟

چرا نام این دستگاه های گلدوزی، واژه کامپیوتری را نیز به همراه دارد؟
یعنی می گویند دستگاه یا ماشین گلدوزی کامپیوتری
پاسخ این است که، چون طرح های گلدوزی در کامپیوتر تهیه می شوند و توسط فلش مموری به دستگاه گلدوزی منتقل می شوند و یا در برخی دستگاه های گلدوزی، کامپیوتر مستقیم از طریق کابل به دستگاه گلدوزی متصل است و نیاز به انتقال فایل از طریق فلش مموری نیست.
Image
مشاوره    9338113393-(98+)
Image

نرم افزار ویلکام و دستگاه های گلدوزی کامپیوتری

نرم افزار ویلکام یکی از قویترین نرم افزارها برای ایجاد طرح های گلدوزی است. با نصب نرم افزار ویلکام بر روی کامپیوتر می توانیم طرح های گلدوزی مورد نیاز دستگاه های گلدوزی را ایجاد و یا طرح هایی که از قبل داریم را ویرایش کنیم.
ویلکام قابلیت طراحی انواع طرح های گلدوزی و حتی پولک دوزی را نیز دارد و طرح هایی که با این نرم افزار ایجاد می شود با انواع دستگاه های گلدوزی سازگار است

محیط نرم افزار ویلکام

محیط نرم افزار ویلکام یک محیط ساده دیداری و گرافیکی است، همه آیتم ها را می بینیم و تاثیر آنها را بر روی طرح در لحظه مشاهده می کنیم، به همین دلیل افرادی که با نرم افزارهای گرافیکی کار کرده اند، بسیار سریع می توانند با ویلکام طراحی کنند و همین یادگیری نرم افزار ویلکام را ساده کرده است.
Image
Image

ویژگی های جدید در ویلکام 2019

در نسخه جدید wilcom 2019 ویژگی های نرم افزار تغییرات مثبتی داشته و در واقع ویلکام را به بهترین نرم افزار گلدوزی جهان تبدیل کرده است.
برخی از ویژگی های wilcom جدید در مقایسه با ورژن ها قبلی را در ادامه مطلب دنبال کنید

دستگاه ها و پسوند های پشتیبانی شده ویلکام 2019

ماشین های گلدوزی و پسوند های گلدوزی پشتیبانی شده توسط نرم افزار گلدوزی ویلکام 2019
ویلکام در نسخه جدید می تواند برای دستگاه های گلدوزی متنوعی از هر برند، فایل گلدوزی را تهیه و طراحی کند. در ادامه مطلب لیست دستگاه ها و پسوند فایل های پشتیبانی شده توسط ویلکام 2019 را مشاهده می فرمایید.
Image
logo-samandehi
مشاوره رایگان تک اسمارت - 93 33 811 933 (98+)